Apple i Microsoft spadają na Nasdaq, Micron zyskuje na fali AI
Czwartkowa sesja na amerykańskich giełdach ponownie zakończyła się przewagą spadków, szczególnie na indeksie Nasdaq. Apple i Microsoft zanotowały znaczące obniżki,...
Najnowsze materiały redakcji OSKZG.pl na ten temat.
Czwartkowa sesja na amerykańskich giełdach ponownie zakończyła się przewagą spadków, szczególnie na indeksie Nasdaq. Apple i Microsoft zanotowały znaczące obniżki,...