Drukuj

Wykaz związków współpracujących z OSKZG

1. Związek Międzygminny w Żywcu
34-300 Żywiec, ul. Ks. Prałata St. Słonki 22


2. Ekologiczny Związek Gospodarki Odpadami Komunalnymi EKOGOK
55-200 Oława, Gać 90


3. Związek Gmin Karkonoskich
58-533 Mysłakowice, Bukowiec-Pałac, ul. Robotnicza 6


4. Celowy Związek Gmin CZG12
69-200 Sulęcin, Długoszyn 80


5. Związek Międzygminny „Konińskiego Regionu Komunalnego”
62-510 Konin, ul. Okólna 59


6. Celowy Związek Gmin RXXI
72-200 Nowogard, ul. Boh. Warszawy 34


7. Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”
81-651 Gdynia - Witomino, ul. Konwaliowa 1


8. Związek Gmin Ziemi Kujawskiej
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Chopina 4


9. Związek Gmin Regionu Ostródzko- Iławskiego „Czyste Środowisko”
14-100 Ostróda ul. Jana III Sobieskiego 1


10. Związek Komunalny ,,Biebrza”
16-200 Dąbrowa Białostocka, ul. Gen .Sulika 3


11. Związek Komunalny „Brwinów” Urząd Miejski w Pruszkowie
05-800 Pruszków, ul. Kraszewskiego 14/16


12. Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”
62-800 Kalisz, Plac Św. Józefa 5


13. Związek Międzygminny „Strefa Usług Komunalnych”
23-200 Kraśnik, ul. Lubelska 84


14. Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki
27-640 Klimontów, ul. Zysmana 1


15. Związek Komunalny „Wisłok”
35-234 Rzeszów, ul. Siemieńskiego 18a


16. Międzygminny Związek Chrzanowa, Libiąża, Trzebini
„Gospodarka Komunalna”

32-500 Chrzanów, ul. Piłsudskiego 4


17. Związek Gmin Dorzecza Górnej Raby i Krakowa
34-730 Mszana Dolna, ul. Krakowska 27e


18. Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
38-200 Jasło, ul. Konopnickiej 82


19. Celowy Związek Gmin – PROEKOB
24-200 Bełżyce ul. Lubelska 3


20. Związek Gmin Zagłębia Miedziowego
59-100 Polkowice, ul. Mała 1


21. Celowy Związek Gmin MG6
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 3-4


22. Związek Gmin Wyspy Wolin
72-500 Międzyzdroje, Cicha 2


23. Związek Gmin Ziemi Makowskiej
06-200 Maków Mazowiecki, ul. Przemysłowa 6


24. Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty
78-230 Karlino, ul. Traugutta 6


25. Związek Międzygminny „Odra-Warta”
69-100 Słubice, ul. Kilińskiego 9


26. Związek Gmin Dorzecza Rudawy, Rudna i Sanki
32-080 Zabierzów ul. Kolejowa 11


27. Związek Międzygminny Obra
64 – 200 Wolsztyn, Berzyna 6


28. Związek Gmin Ziemi Golubsko Dobrzyńskiej
87-400 Golub-Dobrzyń, Pl. 1000-Lecia 25


29. Związek Gmin Kcynia, Nakło, Szubin
89-100 Nakło nad Notecią ul. Młyńska 22


30. Związek Gmin Dorzecza Rzeki Łososina
34-600 Limanowa, Spacerowa 8


31. Związek Gmin Dolnego Sanu
37-450 Stalowa Wola, ul. Wolności


32. Łużycki Związek Gmin
68-200 Żary, Rynek 1-5


33. Związek Międzygminny „Kolski Region Komunalny”
62-600 Koło, ul. Sienkiewicza 21/23


34. Związek Gmin Zlewni Górnej Baryczy z siedzibą w Krotoszynie
63-700 Krotoszyn ul. Kołłątaja 7


35. Związek Komunalny Gmin Ziemi Chełmskiej
22-100 Chełm, ul. Lubelska 65